СЕМІНАР «ІНТЕГРАЦІЯ ВПО В ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ: МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ»

17.03.2023 в 14:11

15-16 березня 2023 року Агенція регіонального розвитку Сумщини за підтримки IOM Ukraine провела семінар “Інтеграція ВПО в територіальних громадах Сумської області: можливості для підприємців”.  Спікером на тему «Правовий статус та права ВПО» було запрошено керівника Центру надання адміністративних послуг міста Ромни Павліну ОГАНЕСЯН.

Семінар проводився для 25 представників ВПО з Харківської, Донецької, Луганської та Херсонської областей, які на даний момент є мешканцями Роменської, Шосткинської, Конотопської, Недригайлівської та Білопільської територіальних громад.

Крім того, внутрішньо переміщені особи ознайомились з можливостями для інтеграції в територіальній громаді,  міжнародними, державними та обласними програмами підтримки.

Нагадаємо, що на базі Центру надання адміністративних послуг міста Ромни діє Інформаційний пункт підприємця, консультанти якого надають консультації в сфері реєстрації бізнесу.

За отриманням додаткової інформації звертайтесь у ЦНАП м. Ромни за адресою: м. Ромни, вул. Соборна, 13/71 або за телефонами: (05448) 5-29-15, (098)783-48-66 або на сайт Центру: http://cnap-romny.gov.ua/.

За повідомленням Центру надання адміністративних послуг міста Ромни

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.