Роз’яснення відділу освіти щодо організації навчання учнів в закладах загальної середньої освіти

02.12.2020 в 16:52

До відома батьків та дітей закладів загальної середньої освіти міста

    Про навчання учнів закладів загальної середньої освіти

      Відповідно до частин третьої та четвертої статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту» тривалість навчального року, навчального тижня, навчального дня, занять, відпочинку між ними, форми організації освітнього процесу визначаються педагогічною радою закладу загальної середньої освіти у межах часу, передбаченого освітньою програмою,  та з урахуванням вікових особливостей, фізичного, психічного та інтелектуального розвитку дітей.

          На засіданні Кабміну 11 листопада 2020 року   Уряд відмовився від адаптивного карантину та запровадив загальнодержавний карантин з обмеженнями «помаранчевої» зони. У «помаранчевій» зоні навчання дітей у школах не забороняється.  

       Рішення міської комісій ТЕБ та НС щодо обмежень відвідування закладів освіти міста є рекомендаційним. Тому враховуючи  епідеміологічну ситуацію захворюваності учнів та працівників на Covid-19,  на інші гострі респіраторні хвороби, педагогічні ради шкіл приймають  власні рішення щодо форми організації освітнього процесу у закладі (очна, змішана, дистанційна).

       У разі виникнення загрози здоров’ю учасникам освітнього процесу, викликане поширення корона вірусної хвороби чи інших захворювань, школи міста перейдуть на дистанційну форму навчання. І навпаки при покращенні епідситуації усі учні закладів загальної середньої освіти повернуться за парти.

 

За повідомленням відділу освіти

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.