Роменська місцева прокуратура інформує

01.12.2020 в 16:06

Повідомлено про підозру директорові ТОВ, через зловживання повноваженнями якого державним інтересам завдано 3,5 млн грн шкоди

Роменською місцевою прокуратурою 27 листопада 2020 року повідомлено про підозру директорові Товариства з обмеженою відповідальністю за фактом службового підроблення офіційних документів та зловживання повноваженнями, що спричинило державним інтересам шкоду в розмірі 3,5 млн грн (ч. 2 ст. 364-1, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, у листопаді 2018 року між Управлінням житлово-комунального господарства Роменської міської ради та зазначеним товариством укладено договір на поточний ремонт автомобільної дороги в м. Ромни. Після завершення робіт директор товариства надав замовнику акти виконаних робіт, на підставі яких за виконаний ремонт одержав 6,7 млн грн. Однак відповідно до висновків експертів фактично виконані роботи не відповідають актам приймання виконаних будівельних робіт. Відтак директор товариства, зловживаючи повноваженнями та діючи всупереч державним інтересам, отримав неправомірну вигоду на загальну суму 3,5 млн грн.

Протиправну діяльність підозрюваного викрито за матеріалами Управління Служби безпеки України в Сумській області Роменським відділом поліції під процесуальним керівництвом прокуратури.


Роменська місцева прокуратура звітує       

Протягом 2019  року Роменською місцевою прокуратурою  заявлено до суду 40 позовів на загальну суму 60488 тис. грн.  Судом розглянуто і задоволено22 позови на суму 3563,0 тис.грн. Добровільно відшкодовано за закритими справами -21665 тис. грн.

 Діяльність органів прокуратури була спрямована на вирішення інтересів держави у бюджетній сфері, з питань державної та комунальної власності, у сфері охорони навколишнього природного середовища, з питань захисту інтересів дітей та у сфері земельних відносин.

 Стан реального виконання рішень судів за позовами Роменської місцевої прокуратури  становить – 2295 тис. грн.

Прокурор Роменської

місцевої прокуратури                                                             Я. Клименко


                             МІСЦЕВА ПРОКУРАТУРА ПОВІДОМЛЯЄ                                                                  Роменською місцевою прокуратуроюзаявлено позовну заяву до господарського суду Сумської області в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області, Пристайлівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради до   Фермерського господарства «Поділля –Інвест»  про  визнання недійсним договору про надання послуг на вирощування сільськогосподарської продукції.

Зі змісту оспорюваного договору слідує, що Пристайлівський НВК фактично передав у користування земельну ділянку державної форми власності загальною площею 40,7667 га, якою не має права розпоряджатися, за відсутністю рішення відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, без проведення аукціону.

Враховуючи, те що договір не відповідає вимогам ч. 2 ст. 16 Закону України «Про оренду землі», оскільки укладений з порушенням земельного законодавства, а тому, з урахуванням положень ст.ст. 203, 215 ЦК України, підлягає визнанню недійсним.

 Наразі триває судовий розгляд.

 

Прокурор

Роменської місцевої прокуратури                                      Я. Клименко

 

 

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.