Роменська місцева прокуратура інформує

25.09.2020 в 08:23

П’яний за кермом 

Роменською місцевою прокуратурою в серпні поточного року до суду з обвинувальним актом надіслано кримінальне провадження за фактом пропозиції службовій особі неправомірної вигоди.

Так, 18.06.2020 громадянин Б. запропонував працівнику Роменського ВП неправомірну вигоду в сумі 2000 грн. за не притягнення його до адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом у нетверезому стані.

Вироком Роменського міськрайонного суду від 22.09.2020 особу засуджено за ч. 1 ст. 369 КК України та призначено покарання у виді штрафу. Враховано те, що особа активно сприяла слідству та уклала угоду про визнання винуватості. Вирок суду не набрав законної сили.

 

Лікарку визнано винною в неналежному виконанні своїх професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки

Роменською місцевою прокуратурою в суді доведено вину лікарки Роменської центральної районної лікарні в неналежному виконанні своїх професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки для хворого.

Нагадуємо, що 2 січня 2018 року місцева жителька зі скаргами на біль внизу живота звернулась до зазначеного медичного закладу. Наступного дня лікарем акушер-гінекологом пацієнтці було проведено хірургічну маніпуляцію. Вже 5 січня жінку виписали. У зв’язку з погіршенням стану здоров’я 13 січня жінка знову звернулась за допомогою до лікарів. Лише наступного дня її госпіталізували та прооперували. Стан пацієнтки погіршувався з кожним днем і вже 19 січня жінці провели чергове оперативне втручання, під час якого видалили частину внутрішніх органів. Так і не прийшовши до свідомості після операції, пацієнтка 3 лютого 2018 року померла.

Згідно висновку експертів, першочергово пацієнтці встановили неточний діагноз, при цьому були протипоказання для призначення хірургічної маніпуляції. Однак саме під час її проведення 3 січня 2018 року було пошкоджено внутрішній орган жінки. Після цього пацієнтці призначено невідповідну антибіотикотерапію. Навіть після оперативного втручання 14 січня медики не встановили правильний діагноз пацієнтці, а також призначили неефективний антибіотик. Смерть жінки настала внаслідок сепсису та інтоксикації.

Як повідомив керівник Роменської місцевої прокуратури Володимир Кузченко, за вироком Роменського міськрайонного суду 24 вересня 2020 року обвинувачену визнано винною та позбавлено права займатися діяльністю з надання медичної допомоги та медичного обслуговування на строк до трьох років (ч. 2 ст. 140 КК України).

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.