РОМЕНСЬКА ГРОМАДА ВШАНОВУЄ ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ З НАГОДИ 77-Ї РІЧНИЦІ ВИГНАННЯ НАЦИСТСЬКИХ ОКУПАНТІВ З УКРАЇНИ

28.10.2021 в 10:13

28 жовтня вся Україна відзначає одну з найбільш значущих дат в своїй історії – День визволення від німецько-фашистських загарбників.

Пам’ять про війну є духовно-історичним надбанням нашого народу, що витворює підвалини його самодостатності й самобутності, і водночас, – органічно інтегрує його в загально-цивілізаційний потік, підносить до рівня інших народів, які активно творили історію.

На жаль, зараз ми зіткнулися з новою трагічною реальністю.

Уже тривалий час українцям доводиться збройно захищати свою країну, протистояти агресору, що цинічно наважився на насильницьке перекроювання кордонів.

Завдяки національній єдності, солідарності міжнародного співтовариства, патріотизму українських солдатів та офіцерів, добровольців та волонтерів, усього суспільства вдалося створити сильне військо і зупинити російську агресію. Нові Збройні Сили України продемонстрували усьому світові боєздатність, військову майстерність та високі людські якості військовослужбовців, довели, що є гідними спадкоємцями і продовжувачами ратної слави переможців нацизму.

Сьогодні представники влади та громадськості взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення 77-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, що відбувся біля Алеї Слави у місті Ромни.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять учасників Другої світової війни та всіх, хто віддав життя задля миру в Україні, поклали квіти до Алеї Слави Героїв та стели пам’яті загиблим учасникам АТО.

Вдячні жителі всієї громади також поклали квіти воїнам-визволителям, які сплять вічним сном у братських та одиноких могилах у населених пунктах нашого краю, до пам’ятних меморіалів загиблих воїнів, на знак глибокої пошани й вічної пам’яті безсмертних подвигів полеглих у боротьбі за свободу Батьківщини.

Зі словами привітань до присутніх звернувся міський голова Олег СТОГНІЙ, який у своєму виступі відмітив, що сьогодні, ті хто кував перемогу – для нас символ стійкості й оптимізму, любові до рідної землі й служіння народу. Їх героїчний шлях – це невичерпне джерело нашого натхнення, сили духу й віри в щасливе майбутнє Української держави.

«У цей пам’ятний, святковий і водночас сумний день ми повинні вкотре усвідомити значення таких слів, як мир, порозуміння і примирення. Нехай єднає нас усіх любов до України, любов до рідного краю, а безсмертний подвиг творців перемоги надихає на добрі справи в ім’я нашої держави!», ‒ підкреслив Олег Анатолійович.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.