РОМЕНСЬКА ГРОМАДА ПРОДОВЖУЄ ОПАНОВУВАТИ НАВИЧКИ ФАНДРЕЙЗИНГУ

26.02.2024 в 09:53

21 – 23 лютого 2024 року в Українському католицькому університеті (Український католицький університет) відбулась друга навчальна програма «Фандрейзинг для територіальних громад» в межах проєкту «Посилення спроможності громад для відбудови через пілотування їхньої взаємодії з університетами». 12 обраних пілотних громад з різних куточків України, серед яких і Роменська міська територіальна громада делегували своїх фахівців для участі у навчанні.

В межах цього програмного навчання учасники дізналися більше про фандрейзинг, розробку його стратегії, написання грантової заявки, методи та інструменти фандрейзингу, комунікацію в межах цього процесу та загалом про глобальні виклики й інновації у цій сфері у XXI столітті. Водночас значна частина робочого часу була виділена написанню грантової заявки.

Навчання «Фандрейзинг для територіальних громад» – це друге з шести програмних навчань, які фахівці громад мають пройти в межах проєкту «Посилення спроможності громад для відбудови через пілотування їхньої взаємодії з університетами», який реалізовується Альянсом українських університетів за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» (Міжнародний фонд “Відродження”).

«Кожна громада делегує на навчання різних фахівців, тому нам вдається познайомитись, обмінятись досвідом з великою кількістю людей, що є великою цінністю, як і для університетів, так і для громад», – Катерина Шуварська, координаторка проєкту «Посилення спроможності громад для відбудови через пілотування їхньої взаємодії з університетами».

Участь у такому освітньому проєкті, обмін досвідом і кращими практиками,  є запорукою для пошуку можливостей розбудови Роменської міської територіальної громади.

За повідомленням управління економічного

розвитку Роменської міської ради

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.