РОМЕНСЬКА ГРОМАДА ПОПРОЩАЛАСЯ З ДИРЕКТОРКОЮ ШКОЛИ ТЕТЯНОЮ ІВАНІВНОЮ ПРОКОПЕНКО, ЯКА ЗАГИНУЛА ВНАСЛІДОК ВЛУЧАННЯ «ШАХЕДА» У НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

25.08.2023 в 15:00

Не має слів, щоб висловити страждання, яке спіткало нашу громаду… У ці дні жалоби за мирними жителями, освітянами, які несли світлий промінь надії в душі дітей, серце кожного відчуває нестерпний біль від непоправної втрати.

Сьогодні Роменська громада провела в останню путь світлу, талановиту людину, професіонала освітньої справи, директорку Роменського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів №8 Тетяну Іванівну ПРОКОПЕНКО, життя якої трагічно обірвалося 23 серпня 2023 року внаслідок влучання ворожого БпЛА типу «Shahed» у приміщення школи.

Попрощатися із Тетяною Іванівною на подвір’я зруйнованої рідної школи прийшли рідні, колеги, керівництво громади та всі, хто її знав, любив, поважав. Під звуки останнього дзвоника, схиливши голови у скорботі,  провели директорку школи, якій навіки залишиться 51…

“Життєвий шлях Тетяни Іванівни – це приклад відданості та гідності, любові до професії та людей…
Схиляючись у скорботі та розділяючи біль втрати, висловлюємо глибоке співчуття родині та близьким. Світлий, добрий спомин про Тетяну Іванівну завжди житиме у наших серцях… Не пробачимо ворогові смертей українців! Витримаємо! Переможемо!” – звернувся до присутніх міський голова Олег СТОГНІЙ.

Вся Роменська громада сумує з рідними і близькими, розділяючи біль їхньої втрати…

Вічна пам’ять світлій людині з великим серцем…

НЕ ПРОБАЧИМО! ВИСТОЇМО! ПЕРЕМОЖЕМО!

За повідомленням відділу з питань внутрішньої

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.