Роменська дитячо-юнацька спортивна школа долучилась до акції-марафон «Перемога у нас в крові»

18.06.2020 в 08:11

З 14 червня 2020 року в Сумській області стартувала Акція-марафон «Перемога у нас в крові» (#ПЕРЕМОГАУНАСВКРОВІ), приурочена Всесвітньому дню донора крові.

Метою Акції-марафону є привернення уваги суспільства до проблеми дефіциту крові в банках крові України шляхом залучення спортсменів і видатних особистостей Сумської області до здачі крові задля того, щоб власним прикладом продемонструвати безпечність цієї процедури, а також  популяризувати здоровий спосіб життя.

Розуміючи важливість розвитку донорства крові та її компонентів у нашій державі, працівники Роменської дитячо-юнацької спортивної школи ім. В .Гречаного Микола Савицький, Ірина Павленко, Валентина Савицька, Дмитро Богуш (тренери – викладачі), Олена Тарасенко (медичний працівник), Сергій Окіпний (спортивний активіст) та директор закладу Ганна Василець долучились до  участі в Акції, яка відбулась 17 червня 2020 року  на базі відділення трансфузіології  КНП «Роменської ЦРЛ» Роменської міської ради о 09.00 год.

Кожні кілька секунд хтось у світі потребує крові. І саме добровільна та регулярна  пожертва крові від донорів рятує мільйони життів щороку, тому ми  повинні позбутися стереотипів і усвідомити, що здавати кров – це безпечно, корисно для нашого здоров’я, і це рятує комусь життя. 

 

За повідомленням відділу освіти

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.