Роменці зустріли бійців 1-го реактивного артилерійського дивізіону 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади

08.11.2019 в 14:20

Вояків зустрічали представники влади міста та району, школярі, студенти а також пересічні містяни.

Після формування 4-го реактивного артилерійського дивізіону, починаючи з травня 2015 року цей підрозділ в повному складі вже декілька разів був переміщений в Луганську та Донецьку область, де реактивні батареї цього дивізіону виконували службові (бойові завдання). І сьогодні ми вже вдруге зустрічаємо наших героїв  у місті Ромни.

На знак поваги до своїх загиблих побратимів  військові  разом з секретарем міської ради Валерієм Мициком та головою Роменської райдержадміністрації Валерієм Білохою поклали квіти до Сетлли пам’яті та вшанували  земляків звилиною мовчання.

О 9.00 год ранку  на центральній площі вишикувались бійці 1-го реактивного артилерійського дивізіону.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На знак  шани та поваги командиру військової частини вручено коровай.

З вітальним словом до військових звернулися  заступник командира з морально-психологічного забезпечення військової частини, підполковника Дмитро Горб; секретар  міської ради Валерій Мицик та голова Роменської райдержадміністрації Валерій Білоха.

Особовий склад  1-го реактивного артилерійського дивізіону, за сумлінне виконання обов’язків в ООС було заоохочено грамотами та подяками.

Раніше ми не особливо звертали увагу на слова «слава Україні – Героям слава», а тепер ці слова набули нового змісту.

Наразі вже точно зрозуміло, кому ці слова адресовані, і ні в кого немає сумнівів, що ці герої – хлопці, які зі зброєю в руках захищають крихкий східний кордон України. І віддають своє життя в боротьбі за її  незалежність і територіальну цілісність .

І сьогодні, знову згадано імена цих героїв, наших земляків, побратимів,  які загинули  03 вересня 2014 року, під час обстрілу базового табору 27-го полку поблизу селища Побєда, Новоайдарівського району, Луганської обасті .

Це Дудка Володимир Андрійович – молодший сержант, старший механік-водій 9-ої артбатареї  3-го артдивізіону.  Помер 10 вересня 2014 року в Харківському опіковому центрі від поранень та опіків, отриманих під час обстрілу 03 вересня.

 Указом Президента України «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня  ( ПОСМЕРТНО)

 Авраменко Сергій Григорович – старшина, оператор, топо-геодезіст  9-ої артбатареї, 3-го артдивізіону. Загинув 03 вересня 2014 року під час обстрілу.

 Указом Президента України «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність»ІІІ ступеня  ( ПОСМЕРТНО)

Площик Роман Вікторович – солдат, командир бойової машини 9-ої артбатареї, 3-го арт дивізіону. Загинув 03 вересня 2014 року під час обстрілу.

Указом Президента України «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність»ІІІ ступеня  ( ПОСМЕРТНО)

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про всіх загиблих героїв.

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.