РОБОТА ПРАЦІВНИКІВ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ РМР НАДЗВИЧАЙНО ВАЖЛИВА ДЛЯ РОМЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ

08.07.2024 в 09:09

Піклуючись про дитину, її майбутнє, працівники служби у справах дітей РМР забезпечують надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації. Тому їхня робота надзвичайно важлива для Роменської громади.

Своєю щоденною та відповідальною роботою працівники служби у справах дітей РМР роблять  вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

08.07.1999 року був прийнятий Закон України «Про органи і служби у справах неповнолітніх та спеціальні установи для неповнолітніх».

З того часу традиційно відзначають свої професійні свята працівники  Служби у справах дітей Роменської міської Ради та працівники з Ювенальної превенції сектору превенції Роменського районного відділу поліції.

Тож, шановні працівники служби у справах дітей    РМР, бажаємо вам витримки, успіхів, натхнення та професіоналізму для подолання всіх труднощів у відповідальній та благородній справі. Міцного здоров’я, щастя, добра і злагоди вам і вашим родинам. Хай найвищою нагородою для вас завжди буде людська шана і подяка.

За повідомленням служби у справах дітей РМР

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.