РЕЛОКАЦІЯ ДО ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

28.05.2026 в 16:12

До Сумської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації надійшов лист від приватного акціонерного товариства «Мукачівський лісокомбінат» (далі – ПрАТ «МЛК») щодо можливості релокації підприємств до м. Мукачево Закарпатської області.

ПрАТ «МЛК» виявляє готовність долучитися до регіональної програми підтримки переміщення бізнесу шляхом надання в оренду наявних виробничих та складських площ, які придатні для металообробного, деревообробного, текстильного виробництва, складського зберігання, легкої та харчової промисловості.

Основні характеристики пропонованого об’єкту:

– загальна площа виробничо-складських приміщень – понад 15000 кв. м на єдиній огородженій території;

– електропостачання – 380 В, потужність до 1 МВт;

– водопостачання та водовідведення;

– охорона периметру;

– зручна транспортна інфраструктура;

– можлива оренда окремих блоків площею від 500 кв. м.

Більш детальна інформація, якою можуть скористатися підприємства у разі їх зацікавленості та релокації до Закарпатської області, викладена у додатку.

Уразі виникнення питань – контактна особа: Оніщенко Ігор Федорович, генеральний директор ПрАТ «МЛК», тел.: +380952834799, e-mail: i.onishchenko@mlk.com.ua.

 За повідомленням ПрАТ «МЛК»

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.