ПСИХОЛОГІЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ УЧАСНИКІВ АТО В ПП «ЯРИНА» САНАТОРІЙ «КОНВАЛІЯ»

21.05.2021 в 11:19

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб» до переліку суб’єктів, що надають послуги із психологічної реабілітації внесено ПП «Ярина» санаторій «Конвалія».

Санаторій розташований на території міжнародного бальнеологічного курорту Трускавець у лісову масиві Прикарпаття в зоні родовищ мінеральних джерел на відстані 2,5 км від центру міста. Територія займає 4.5 га гірської місцевості, оточеної багаторічними лісовими насадженнями, які багаті на різноманітну фауну та флору.

ПП «Ярина» санаторій «Конвалія» проводить свою діяльність відповідно до положень Статуту санаторію, видів економічної діяльності та цивільно-правових договорів. До переліку послуг із психологічної реабілітації входить психологічна просвіта та консультування, психологічна діагностика, підбір методів психологічної реабілітації, психологічна допомога (терапія), психологічна корекція та проектування майбутнього та ін. Рівень кваліфікації фахівців, які надають послуги з психологічної реабілітації підтверджений документами про освіту державного зразка, стаж практичної роботи більше ніж 2 роки.

Санаторій спеціалізується  програмами комплексного психодіагностичного обстеження та проведення психокорекційних заходів, план психологічної реабілітації передбачає участь учасників антитерористичної операції у культмасових заходах санаторію, екскурсії, теренкури, програми вихідного дня, прогулянки на конях, велосипедах, катання на катамаранах, рибну ловлю, дискотеки.

Санаторій складається з кількох невеликих будинків різного призначення.
На його території розміщені: 2 трьох поверхових спальних корпуси, 5 двох поверхових корпусів, 2 дерев’яних котеджі, їдальня, адміністративний корпус, лікувальний корпус, корпус з ванним відділенням, спелеокамера, тренажерний зал, бювет, автостоянка.

За детальнішою інформацією звертатися до Управління соціального захисту населення за адресою: бул. Шевченка 8, каб. № 8 з дотриманням вимог карантинних обмежень або за тел. 05448 5 31 44, 068-958-94-08.

За повідомленням управління соціального захисту населення Роменської міської ради

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.