Проведено пленарне засідання чергової 66 сесії Роменської міської ради

24.10.2019 в 09:51

Пленарне засідання чергової 66 сесії Роменської міської ради відбулось 23 жовтня 2019 року.

На початку засідання своїм рішенням депутати визнали повноваження депутата Роменської міської ради сьомого скликання  Клишко Тетяни Володимирівни, обраної у багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Роменської міської ради за виборчим списком Роменської міської партійної організації Партії «Відродження». Вона зайшла до міської ради замість Саєнка О.І., який достроково склав повноваження депутата Роменської міської ради.

Депутати прийняли ряд рішень, які стосуються майнових і земельних питань, затвердили Положення про Орган приватизації майна Роменської міської ради, що перебуває у власності територіальної громади міста.

Для впорядкування використання майна комунальної власності Комунальному підприємству «Комбінат комунальних підприємств» передано на баланс 20 контейнерів та 14 урн для сміття.

Додатково виділено 950 тис. грн. на капітальний ремонт ліфтів.

Для пацієнтів, які не уклали декларації з лікарями Центру первинної  медико-санітарної допомоги міста Ромни на медичне обслуговування, затверджено тарифи та Положення про надання платних медичних послуг, що надаються цим закладом. Також платні послуги можуть отримати пацієнти сімейних лікарів за бажанням.

У зв’язку із тим, що з Державного бюджету місто отримало лише 30 % від необхідної суми коштів для лікування хворих на цукровий діабет та хронічну ниркову недостатність, з бюджету міста на ці потреби спрямовано 2 млн. 150 тис. грн.

Шляхом перерозподілу видатків спрямовано кошти з міської казни на виплату заробітної плати вчителям та працівникам дитячих садочків, а також на зменшення незабезпеченості по виплаті заробітної плати закладів охорони здоров’я.

Своїм рішенням депутати створили комісію для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Роменської ЗОШ № 8.

Наприкінці засідання депутати обговорили проекти двох звернень до керівництва країни щодо недопущення капітуляції України за так званою формулою Штайнмаєра,  а також щодо недопущення продажу землі сільськогосподарського призначення, поданих депутатами фракції ВО «Свобода» в міській раді. Депутати визнали важливість піднятих у зверненнях питань. Але оскільки обранці не дійшли згоди щодо окремих формулювань у цих зверненнях, було вирішено наступного після засідання дня додатково опрацювати ці документи, щоб дійти спільної думки. В разі необхідності буде скликана позачергова сесія міської ради, де ці звернення будуть розглянуті повторно.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.