ПРОВЕДЕНО ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

09.07.2024 в 12:03

Організація роботи  з розгляду звернень та особистого прийому громадян є одним із важливих напрямків діяльності органів місцевого самоврядування, який спрямований на захист конституційних прав і свобод людини і громадянина, зміцнення законності та правопорядку. Особистий прийом міським головою Олегом СТОГНІЄМ проводиться двічі на місяць у другий та четвертий вівторок.

09 липня 2024 року під час прийому до очільника громади звернулося 11 мешканців, було порушено 6 питань, в тому числі розглянуто 3 колективні звернення від 8 мешканців щодо експлуатації та ремонту житла, знесення незаконно збудованої споруди, проїзду між земельними ділянками забудовників. Також розглянуті питання надання у приватну власність земельної ділянки, видалення аварійних дерев тощо.

Міський голова уважно вислухав заявників, на частину звернень надано роз’яснення та рекомендації під час прийому, решта взято ним на контроль та спрямовано керівникам профільних виконавчих органів міської ради для вирішення порушених громадянами питань.

Наступний прийом відбудеться 23 липня 2024 року. Консультації громадян щодо прийомів, їх попередній запис на прийом міським головою проводиться щоденно в робочі дні з 08.00 до 17.00 у кабінеті 4 (бульвар Шевченка, 2) та за телефонами: роб. 5 32 86, моб. 096 874 93 39.

 За повідомленням загального відділу

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.