ПРОВЕДЕНО НАРАДУ З ПИТАНЬ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

08.07.2021 в 17:18

З метою вирішення нагальних питань транспортного обслуговування мешканців Роменської міської територіальної громади міський голова Олег СТОГНІЙ, 08.07.2021, провів нараду з автомобільними перевізниками, що здійснюють пасажирські перевезення на автобусних маршрутах загального користування міського та приміського сполучення.

У нараді взяли участь представники всіх депутатських фракцій Роменської міської ради, заступник міського голови Вячеслав ОВРАМЕЦЬ, керівники та спеціалісти управлінь економічного розвитку й фінансів, соціального захисту населення і житлово-комунального господарства.

У ході зустрічі обговорювалось питання подальшого обслуговування автобусних маршрутів № 10 «Вул. Берегова – вул. Космонавтів (СБК)», № 11 «Вул. Декабристів – вул. Мельникова», № 14  «Коледж КНЕУ – ШБУ 13» та «Ромни – Малі Бубни». На даний час пасажирські перевезення на цих маршрутах здійснює ФОП Діжечко С.М., який звернувся до Виконавчого комітету міської ради із заявами про розірвання договорів на перевезення пасажирів указаних маршрутів з серпня цього року. Учасниками наради було закцентовано увагу на виплаті перевізникам компенсації за перевезення пільгових категорій пасажирів, питання тарифів на проїзд, стану доріг та інші нагальні питання.

З метою безперебійного забезпечення перевезень пасажирів за результатами спільного обговорення у підсумку зустрічі визначено шляхи вирішення проблемної ситуації із рухом даних маршрутів. Цю роботу буде продовжено, питання тримається на контролі.

На черговому засіданні виконкому в липні буде прийнято відповідні рішення щодо призначення тимчасових виконавців послуг та проведення конкурсу на цих маршрутах.

За повідомленням Управління економічного розвитку

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.