ПРОТИ ДУХУ СВОБОДИ ЗБРОЯ БЕЗСИЛЬНА: ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА СТОГНІЯ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

28.06.2026 в 06:00

Шановні жителі Роменської громади! Щиро вітаю вас із Днем Конституції України!

Цьогоріч ми відзначаємо особливу дату — 30-ту річницю з дня прийняття Конституції України, Основного Закону нашої держави, який 28 червня 1996 року закріпив фундаментальні принципи незалежності, демократії, верховенства права, прав і свобод людини.

Тридцять років тому Україна зробила важливий крок у своєму державотворенні, утвердивши власний конституційний шлях розвитку. Конституція стала не лише правовою основою нашої держави, а й символом прагнення українського народу жити у вільній, незалежній та демократичній країні.

Сьогодні, коли Україна веде повномасштабну боротьбу проти російської агресії, положення Конституції набувають особливого значення. Право на свободу, незалежність, гідність і власну державу, гарантоване Основним Законом, українці змушені захищати зі зброєю в руках.

Тисячі наших захисників і захисниць щодня боронять не лише територію країни. Вони боронять цінності, на яких побудована Україна: свободу, демократію, людську гідність, право самостійно визначати власне майбутнє.

Історія доводить: проти духу свободи зброя безсильна. Український народ неодноразово підтверджував свою незламність, а сьогодні весь світ бачить нашу мужність, єдність та відданість своїй державі.

Попри всі випробування ми продовжуємо жити, працювати, допомагати один одному, підтримувати наших воїнів та розвивати громаду. Саме в цьому проявляється справжня сила українців — сила, що ґрунтується на любові до Батьківщини, відповідальності та вірі у Перемогу.

У цей день бажаю кожному міцного здоров’я, миру, добробуту, впевненості у завтрашньому дні та незламної віри в Україну. Нехай Конституція України й надалі буде надійною основою нашої державності, гарантом прав і свобод громадян та дороговказом на шляху до справедливого, демократичного і європейського майбутнього.

Пам’ятаймо: Україна починається з кожного з нас. І саме від нашої єдності, відповідальності та любові до рідної землі залежить майбутнє держави. Пишаймося Україною! Віримо в ЗСУ! Разом наближаємо Перемогу!

З повагою – міський голова Олег СТОГНІЙ

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.