ПРОТИ ДУХУ СВОБОДИ ЗБРОЯ БЕЗСИЛЬНА: ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА СТОГНІЯ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ
Шановні жителі Роменської громади! Щиро вітаю вас із Днем Конституції України!
Цьогоріч ми відзначаємо особливу дату — 30-ту річницю з дня прийняття Конституції України, Основного Закону нашої держави, який 28 червня 1996 року закріпив фундаментальні принципи незалежності, демократії, верховенства права, прав і свобод людини.
Тридцять років тому Україна зробила важливий крок у своєму державотворенні, утвердивши власний конституційний шлях розвитку. Конституція стала не лише правовою основою нашої держави, а й символом прагнення українського народу жити у вільній, незалежній та демократичній країні.
Сьогодні, коли Україна веде повномасштабну боротьбу проти російської агресії, положення Конституції набувають особливого значення. Право на свободу, незалежність, гідність і власну державу, гарантоване Основним Законом, українці змушені захищати зі зброєю в руках.
Тисячі наших захисників і захисниць щодня боронять не лише територію країни. Вони боронять цінності, на яких побудована Україна: свободу, демократію, людську гідність, право самостійно визначати власне майбутнє.
Історія доводить: проти духу свободи зброя безсильна. Український народ неодноразово підтверджував свою незламність, а сьогодні весь світ бачить нашу мужність, єдність та відданість своїй державі.
Попри всі випробування ми продовжуємо жити, працювати, допомагати один одному, підтримувати наших воїнів та розвивати громаду. Саме в цьому проявляється справжня сила українців — сила, що ґрунтується на любові до Батьківщини, відповідальності та вірі у Перемогу.
У цей день бажаю кожному міцного здоров’я, миру, добробуту, впевненості у завтрашньому дні та незламної віри в Україну. Нехай Конституція України й надалі буде надійною основою нашої державності, гарантом прав і свобод громадян та дороговказом на шляху до справедливого, демократичного і європейського майбутнього.
Пам’ятаймо: Україна починається з кожного з нас. І саме від нашої єдності, відповідальності та любові до рідної землі залежить майбутнє держави. Пишаймося Україною! Віримо в ЗСУ! Разом наближаємо Перемогу!
З повагою – міський голова Олег СТОГНІЙ




