ПРОДОВЖУЄМО ТРАДИЦІЮ СВЯТКУВАННЯ ДНІВ СЕЛА

20.06.2021 в 18:25

«Пахне рідне село: і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло – пахне цвітом село…..».

20 червня жителі та гості Роменської міської територіальної громади завітали до села БІЛОВОД, щоб відзначити і День Святої Трійці, і День села.

Для найменших мешканців свято розпочалося зі стрибків на батутах та надувних гірках, ласування цукровою ватою та попкорном. Дітлахи, також, залюбки гралися разом із професійними аніматорами Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю ім. Кавалерідзе та Роменського міського центру соціальних служб, які підготували для малечі цікаву розважально-ігрову програму.

Офіційна частина розпочалася виступом очільника громади Олега СТОГНІЯ: «Шановні мешканці села Біловод! Дорогі друзі! Нехай і надалі ваші ошатні будиночки та квітучі вулиці будуть прикладом для інших громад, як можна і потрібно любити і розвивати своє рідне село! Дякую всім, хто небайдужий до проблем громади та бере активну участь у житті села, зокрема, тим, хто допомагав під час підготовки до святкування. Наголошую, що такі свята потрібні, вони дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості».

Подяками Виконавчого комітету Роменської міської ради були нагороджені кращі представники села, вручено пам’ятні подарункові набори місцевим військовослужбовцям ООС та учасникам бойових дій на території інших держав.

Заступник міського голови Вячеслав ОВРАМЕЦЬ, депутат Роменської міської ради Валентина ГОРОДЕЦЬКА, староста Біловодського старостинського округу Володимир САЄНКО та начальник відділу культури Роменської міської ради Тетяна БАЛЯБА, вітаючи присутніх, побажали усім миру та злагоди, міцного здоров’я, родинного щастя, добробуту, радості, а селу – процвітання, стабільності та розвитку.

Ну і звичайно на всіх гостей свята чекав незабутній тригодинний концерт за участю талановитих виконавців. Своє тепло та запальну енергію дарували вокалістивокально-інструментальні ансамблі Біловодського сільського будинку культури; інструментальний ансамбль учнів, інструментальний ансамбль викладачів, солісти та хореографічні колективи Біловодської дитячої музичної школи;  народні аматорські вокальні ансамблі Рогинського клубу та Роменського міського Будинку культури,  солістка Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю ім. Івана Кавалерідзе, соліст Роменського міського Будинку культури, наймолодша учасниця концерту Біловодського закладу дошкільної освіти «Сонечко» зачитала вірш «Я маленька Українка», КЗ РМР «Великобубнівський будинок культури», які представили сценку «А було колись».

Завершилося святкування запальною дискотекою та смакуванням каші.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.