Про скасування пільгового тарифу на електричну енергію для побутових споживачів

21.01.2021 в 13:24

Постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2020 року № 1325 внесені зміни до постанови КМУ від 5 червня 2019 р. № 483 «Про затвердження положення про покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії» згідно з якими скасовано пільговий тариф на електричну енергію для побутових споживачів, у тому числі, які використовують електричну енергію для опалення.

Одночасно повідомляємо, громадяни, які використовують електричну енергію для опалення своїх житлових будинків, квартир мають право на отримання житлової субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальних підставах.

Якщо для опалення житлового приміщення (будинку) одночасно використовується теплова енергія та/або природний газ, та/або електрична енергія, соціальні нормативи для опалення (теплопостачання) приміщення (будинку) під час розрахунку житлової субсидії застосовуються тільки на одну комунальну послугу.

За більш детальною інформацією звертатися до управління соціального захисту населення за телефонами  «гарячої лінії» 5 11 19, 098 252 04 29.

За повідомленням Управління соціального захисту населення Роменської міської ради

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.