ПРИВІТАННЯ ОЧІЛЬНИКА ГРОМАДИ ОЛЕГА СТОГНІЯ З ДНЕМ МИТНИКА УКРАЇНИ
Шановні працівники митної служби України!
Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем митника України!
У сучасних умовах митна служба залишається одним із ключових державних інститутів, від ефективної роботи якого залежить економічна безпека країни, належне функціонування зовнішньої торгівлі та захист національних інтересів. Сумлінне виконання вами службових обов’язків, професійна компетентність і принциповість сприяють зміцненню фінансової спроможності держави та утвердженню законності на державному кордоні.
Особливої поваги заслуговує ваша праця в умовах воєнного стану, коли кожне відповідальне рішення, кожна належно виконана службова дія мають важливе значення для забезпечення потреб держави, підтримки економіки та наближення нашої Перемоги.
Висловлюю вдячність усім працівникам митної служби за відданість обраній справі, високий професіоналізм та відповідальне ставлення до виконання покладених завдань.
Бажаю вам міцного здоров’я, витримки, наснаги, професійних успіхів, добробуту та впевненості у завтрашньому дні. Нехай ваша праця буде гідно оцінена, а в родинах панують злагода, благополуччя та мир.
Миру, Перемоги та процвітання Україні!
З повагою – міський голова Олег СТОГНІЙ




