Привітання начальника відділу освіти  Ірини Івницької зі святом останнього шкільного дзвоника

29.05.2020 в 10:10

Сьогодні  в Україні свято, свято не лише учнів та учителів. Цей день святковий для всіх. Адже  сьогодні по всій Україні лунає останній шкільний дзвоник. Традиційно, аби сказати теплі слова побажань із нагоди завершення чергового навчального року, приходе багато гостей.

Але цей 2020 рік вніс суттєві корективи у наше повсякденне життя. Ми   змінили наші звички, традиції. Й Останній дзвоник пролунає сьогодні для усіх нас в онлайн режимі.

Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.

Цей навчальний рік, безперечно, увійде в історію. У зв’язку з ситуацією, яка склалася в Україні та й в усьому світі, навчання у закладах освіти довелося завершувати дистанційно.  Тому хочу подякувати усім, а особливо батькам,  за терпіння та допомогу. Прошу вибачення, якщо ми десь вас не почули, не зрозуміли. Але  я пишаюся з того, що ми разом з вами впоралися з цими новими викликами.

Щиро дякую освітянам за професійність, доброту й розуміння!

Коли вчитель входить в клас, всі учні встають. І це не просто звичайне правило – це вияв поваги тим, хто знає незрівнянно більше. Тим, хто щодня вчить любити, вірити, захищати, рахувати і писати, малювати і грати, та багато, багато іншого. 

Тож  вітаю усіх:  учнів, учителів, батьків – зі святом останнього дзвоника!

Нашим 11-класникам я бажаю успішно скласти ЗНО, вступити до омріяних вишів,  а іншим учням та нашим педагогам – теплого літа й гарного відпочинку! 

 

З повагою начальник відділу освіти         Ірина Івницька.          

 

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.