ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ГРОМАДИ ОЛЕГА СТОГНІЯ З ДНЕМ МІСТА ТА ІЗ 78-Ю РІЧНИЦЕЮ ВИЗВОЛЕННЯ РОМЕНЩИНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

16.09.2021 в 07:00

16 вересня ми святкуємо 78-му річницю визволення Роменщини від фашистських загарбників, а 18 вересня — день народження рідного міста.

Роменці в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, захищаючи рідну землю від ворога, трудився в тилу, забезпечуючи воїнів усім необхідним. Честь і шана нашим ветеранам! Ви — жива історія Роменщини. Маючи непохитний дух, зламали хребет німецькому фашизму, визволили та відбудували місто.

Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Захоплююся мужністю і патріотизмом щирих синів України.

День міста об’єднує всіх, кому дорогі Ромни. Це день, коли кожен із нас відчуває себе частинкою великої родини. Невпинно наголошую, що найбільше багатство громади — це його мешканці, щирі та працьовиті. Тому всі здобутки й позитивні зміни, які зараз відбуваються, — завдяки вашій щоденній напруженій праці.

Вдячний кожному за все те добро, що зробили і робите для рідного міста. Від усього серця бажаю місту стабільності та процвітання. А вам, дорогі роменці, зичу міцного здоров’я, любові, сімейного тепла, достатку та злагоди у ваших оселях, мудрості й натхнення у справах, щасливої долі в рідному краї й Божого благословення та мирного неба над головою!

З повагою — голова громади Олег СТОГНІЙ

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.