ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВИСТАВКИ «З ГЛИБИН УКРАЇНСЬКОГО ВСЕСВІТУ»

13.06.2021 в 13:07

Сьогодні, 13 червня, у Роменському краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки творів «З глибин українського всесвіту» сумського архітектора і художника, лауреата Державної премії ім. Т. Шевченка у галузі архітектури Івана ЛУКАША.

На превеликий жаль, через хворобу автор не зміг завітати на відкриття виставки, але це не завадило присутнім привітати Івана Михайловича у теплому колі друзів, колег та членів родини.

Діти Івана ЛУКАША (син Захар та донька Оксана) розповіли про нього не лише як про художника та митця, але й як про сім’янина, турботливого батька, що змалечку прививав їм любов до мистецтва, вчив бачити щось хороше й гарне у будь-яких речах. Наголосили, що саме мистецтво допомагає батькові відновлюватися після хвороби.

Експозиція складається із 17 живописних полотен, що вражають щирістю почуттів: любові, добра, краси. У кожній картині відчувається індивідуальність автора, власне бачення світу наповнене душевним теплом.

Усі присутні, які зібралися у музеї, переглянули картини, які справили на них глибоке враження.

У своїй промові міський голова Олег СТОГНІЙ зазначив, що в особистості Івана Михайловича є унікальне поєднання таланту із великою працездатністю. Кожну годину та хвилину дорогоцінного часу, як істинний художник, він використовує на улюблену працю, результати якої ми бачимо в його творчості. Також подякував усім причетним до організації заходу та побажав швидкого одужання Івану ЛУКАШУ.

Щирі слова вдячності лунали, в адресу митця, і від колег та поціновувачів прекрасного, які побажали йому творчого натхнення та здійснення мистецьких задумів. Гості мали змогу переглянути картини, поспілкуватися із організаторами вернісажу, а також насолодилися мистецтвом та провести час у приємній атмосфері.

Тож, закликаємо роменців та гостей громади відвідати художню виставку та поринути у світ незабутніх вражень й емоцій.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.