ПРЕЗЕНТАЦІЯ МЕТОДОЛОГІЇ ДОСЛІДЖЕНЬ З ВИЗНАЧЕННЯ ПОТРЕБ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

17.05.2024 в 10:00

22 травня 2024 року у Львові в Ураїнському католицькому університетів відбудеться презентація методології досліджень з визначення потреб територіальних громад. Звіт написано на підставі досліджень 12-ти громад серед яких є і наша Роменська громада. 

Зокрема було визначено, що стійкість є актуальною потребою як для прифронтових громад та тих, які мали досвід окупації, так і для “тилових” громад.

Методологія дослідження спільно розроблялася представниками Альянсу українських університетів у листопаді-грудні 2023 року. Загалом, дослідження передбачало опитування мешканців, керівництва та працівників громади, представників бізнесу та громадських організацій щодо потреб і проблем стійкості, розвитку й відновлення.

22 травня в Українському католицькому університеті відбудеться презентація отриманих результатів, а також обговорення викликів та можливостей розвитку громад в час відновлення та взаємодії громад з бізнесом, владою й університетами.

Проєкт “Посилення спроможності громад для відбудови через пілотування їхньої взаємодії з університетами” реалізовується Альянсом українських університетів за підтримки Міжнародний фонд “Відродження”.

Посилання на ФБ-подію:

https://www.facebook.com/events/945547453976265/?ref=newsfeed&locale=uk_UA

За повідомленням Управління економічного розвитку РМР

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.