ПРАЦІВНИКИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ОПАНУВАЛИ ТЕХНІКИ САМОДОПОМОГИ ПІД ЧАС ЕМОЦІЙНОГО ВИГОРАННЯ У МЕЖАХ ПРОЄКТУ «ЗУПИНКА-Я»

20.06.2024 в 10:49

Навчитися  швидко відновлювати власні ресурси та попереджувати професійне й емоційне вигорання у часі війни є важливим для кожного українця.

Сьогодні працівники Відділу культури Роменської міської ради, централізованої бухгалтерії Відділу культури Роменської міської ради та керівники закладів культури взяли участь у груповому занятті «Емоційне вигорання під час війни» проведеного в межах проєкту «Зупинка: Я», що реалізовується за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та фінансової підтримки  Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Учасники зустрічі досліджували фактори, які сприяють вигоранню в роботі,  вчилися прислухатись до себе, досліджували куди зникають життєві сили і вчилися помічати перші ознаки емоційного вигорання. Також, аналізували та склали покроковий план піклування про себе, опанували допоміжні дихальні та тілесні вправи для опрацювання щоденного стресу.

Такі зустрічі важливі й потрібні, адже допомагають не лише впоратися зі стресом, а й віднайти баланс та відновити ресурс.

Дякуємо психологиням за корисні поради, позитивний досвід і масу задоволення!

За повідомленням Відділу культури РМР

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.