ПРАЦІВНИКИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПРОЙШЛИ ТРЕНІНГ З МІННОЇ БЕЗПЕКИ

23.05.2024 в 12:06

З початку повномасштабної війни в Україні інформація щодо питань мінної безпеки стала край необхідною. Сьогодні натрапити на вибухонебезпечні предмети можливо всюди – і там, де велися бойові дії, і там, де їх не було.

Цього разу, до Роменської міської ради завітали представники Міжнародної гуманітарної організації «Норвезька народна допомога».

Під час лекції  працівники виконкому та структурних підрозділів Роменської міської ради, ознайомилися з інформацією про ризики пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни, а також із алгоритмом дій у випадку конфлікту.    

Учасники інформаційного заходу навчилися розрізняти вибухонебезпечні предмети, дізналися де може чатувати небезпека, які знаки попереджають про небезпеку, як зробити свої прогулянки безпечними і яких правил дотримуватися, щоб вберегти своє життя.

Дякуємо Міжнародній гуманітарній організації «Норвезька народна допомога» за цікаву та змістовну зустріч! Ми живемо в країні, де ведуться бойові дії, і щоб вберегти своє життя – кожен повинен володіти інформацією про ситуації та предмети, які можуть являти собою небезпеку!

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.