ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ПРОЄКТІВ «ГЕНЕРАЛЬНИХ ПЛАНІВ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ С. ВЕЛИКІ БУБНИ, С. РОГИНЦІ РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

10.06.2024 в 09:16

Генеральний план населеного пункту – одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та землевпорядна документація, що визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту. Обов’язковою складовою генерального плану населеного пункту є план зонування території цього населеного пункту.

Під час розроблення генерального плану було враховано законодавчі та нормативні документи: Земельний кодексу України, Водний кодекс України, Закони України «Про основи містобудування», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про Генеральну схему планування території України», «Про благоустрій населених пунктів», «Про землеустрій», «Про охорону культурної спадщини», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про природно-заповідний фонд», нормативно-правові акти та нормативно-методичні положення Міністерства розвитку громад та територій України, а саме: ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», ДБН Б.1.1-15:2021 «Склад та зміст містобудівної документації на місцевому рівні».

Генеральний план населеного пункту складається з пояснювальної записки, додатків і графічних матеріалів у паперовому вигляді та цифровому форматі. У текстових матеріалах визначається Стратегія просторового розвитку території села, Модель розвитку території населеного пункту у довгостроковій перспективі, Обґрунтування проектних рішень та План реалізації містобудівної документації.

До графічних матеріалів входять: Схема розташування населеного пункту в системі розселення; План сучасного використання території та схема існуючих обмежень у використанні земель; Проектний план та схема проектних обмежень у використанні земель; План функціонального зонування території; Схема транспортної мобільності та інфраструктури; Схема інженерного забезпечення території; Схема інженерної підготовки та благоустрою території; Збірний план земельних ділянок, наданих та не наданих у власність чи користування; План розподілу земель за категоріями, власниками і користувачами, угіддями з відображенням наявних обмежень (обтяжень); План земельних ділянок, сформованих за результатами розроблення містобудівної документації, відомості про які підлягають внесенню до Державного земельного кадастру; План земельних ділянок, право власності на які посвідчено до 2004 року та відомості про які не внесено до Державного земельного кадастру; План обмежень у використанні земель, відомості про які підлягають внесенню до Державного земельного кадастру на підставі розробленої містобудівної документації.

Замовником проектів містобудівної документації є Виконавчий комітет Роменської міської ради Сумської області, а розробником – ТОВ «УКРГРУППРОЕКТ». Підстава розроблення – Рішення Роменської міської З текстовою та графічною частинами зазначених проектів можна ознайомитися за адресою: б-р. Шевченка, 2, м. Ромни, та на офіційному веб-сайті Роменської міської ради.

Також, для ознайомлення з проектами перейдіть за посиланням:

  1. Генеральний план с. Великі Бубни Роменського району Сумської області

https://drive.google.com/file/d/1yzr3MNJsh0lUArjBUy8SyGjejBH_Wz5g/view?usp=sharing

  1. Генеральний план с. Рогинці Роменського району Сумської області

https://drive.google.com/file/d/1QZrxpHpOu8fzpGlCf-QGcRPrw1ZDnG2B/view?usp=sharing

Подання пропозицій та їх розгляд здійснюється з 30.05.2024 р. по 28.06.2024 р. у приміщенні Роменської міської ради Сумської області. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Відповідальним за забезпечення організації розгляду пропозицій громадськості є Начальник відділу містобудування та архітектури Роменської міської ради Сумської області – Юрій ЛИТВИНЕНКО.

Громадські слухання щодо розроблення Генерального плану с. Великі Бубни Роменського району Сумської області. відбудуться 18.06.2024 р. о 11:30 годині у приміщенні Великобубнівського старостинського округу за адресою: с. Великі Бубни, вул. Центральна, 23.

Громадські слухання щодо розроблення Генерального плану с. Рогинці Роменського району Сумської області. відбудуться 18.06.2024 р. о 13:30 годині у приміщенні Рогинського старостинського округу за адресою: с. Рогинці, вулиця Центральна, 4.

За повідомленням відділу містобудування та архітектури

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.