ПОСТУПОВІ КРОКИ ВПРОВАДЖЕННЯ РОЗДІЛЬНОГО ЗБОРУ КОМПОНЕНТІВ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ

16.02.2021 в 17:01

Грантові програми — це додаткові можливості для отримання позабюджетних фінансових ресурсів. За допомогою грантів здійснюється підтримка соціально важливих проєктів, котрі не є прибутковими, але відіграють важливу роль у розвитку суспільства, громади або навчального закладу.

Роменська міська рада систематично проводить заходи по залученню інвестицій та грантових коштів на розбудову нашого краю. Велика увага приділяється питанню збереження навколишнього середовища, в першу чергу – поводження з побутовими відходами. Відділом розвитку території управління економічного розвитку у співпраці з місцевою громадською організацією «ДАР» подана заявка на конкурс проектів для отримання фінансової підтримки від Посольства Фінляндії на впровадження комплексної системи по роздільному збору твердих побутових відходів.

Реалізація проекту «Комплексна інноваційна система збору, вивозу та утилізації побутових відходів у місті Ромни Сумської області» планується на період 2021-2022 роки, що сприятиме забезпеченню вимог екологічної безпеки, обов’язковості додержання екологічних стандартів і нормативів, запобіганню забрудненню довкілля та негативному впливу на людське здоров’я при суттєвому зменшенню відходів.

Передбачається облаштування 100 сміттєвих майданчиків на території громади та встановлення 300 різнокольорових контейнерів по 3 на кожен майданчик:

  • Папір, картон (синій колір)
  • Пластик, метал (жовтий колір)
  • Скло (зелений колір)

Реалізуючи завдання проекту, зменшимо використання природних ресурсів за рахунок повернення в цикл виробництва вторинних матеріалів, продовжимо термін експлуатації існуючого полігону ТПВ за рахунок зменшення об’єму відходів, що потрапляють на полігон для захоронення, створимо зручні умови для мешканців та виключимо варіант появи стихійних звалищ, поліпшимо санітарний порядку у громаді.

Основний результат проекту – поступове впровадження роздільного збору компонентів твердих побутових відходів у повному обсязі, що значно зменшить навантаження на міські звалища.

 

За повідомленням управління економічного розвитку Роменської міської ради.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.