Посилення карантинних вимог в місті дають позитивний ефект. Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянула епідемічну ситуацію на території м. Ромни

11.12.2020 в 11:25

Сьогодні  відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Олега Стогнія.

На комісії було розглянуте питання щодо епідемічної ситуації на території м. Ромни.

Заслухавши інформацію керівників лікувальних закладів міста щодо ситуації із захворюванням на коронавірус, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій констатувала, що посилення карантинних вимог в місті дають позитивний ефект: за тиждень знизилася кількість захворівших на коронавірус проти минулого тижня. В Україні карантин продовжений до 28 лютого 2021 року. Тому вирішено продовжити дію протиепідемічних заходів на території м. Ромни.  

Прийняте доручення постійно діючій мобільній групі з контролю за виконанням розпорядження міського голови від 16.03.2020 № 41-ОД «Про зупинення об’єктів загального користування, розташованих у м. Ромни, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену корона вірусом COVID19» провести попередження щодо недопущення порушень карантинних вимог представниками магазинів м. Ромни.    

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.