У РОМЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТРОІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

15.02.2023 в 14:57

Сьогодні, 15 лютого, в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, та у 34-у річницю завершення виведення військ із Афганістану, очільник громади Олег СТОГНІЙ, заступники міського голови з питань виконавчих органів ради Василь МАРЮХА та Владислав СУХОДОЛЬСЬКИЙ, представники відділів Виконавчого комітету Роменської міської ради, члени громадських організацій «Роменське товариство учасників війни в Афганістані», «Сумська обласна асоціація ветеранів і інвалідів Афганістану», Роменської міської організації ветеранів України, Роменської громадської організації інвалідів,  Роменської міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»,  воїни-афганці, військовослужбовці та небайдужі жителі громади вшанували пам’ять українських військових, які загинули під час бойових дій на території інших держав.

Учасники заходу поклали квіти в знак поваги та шани за загиблими героями біля пам’ятного знаку учасникам бойових дій в Афганістані та на території інших держав, меморіального знаку героям-борцям за незалежність України, братської могили воїнам Другої світової війни, меморіальної дошки загиблого воїна-афганця Зінченка С.М., пам’ятного знаку «Роменцям-героям Чорнобиля», Стели пам’яті загиблим учасникам АТО та хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів.

«У цей день ми віддаємо данину поваги та глибокої вдячності всім солдатам, які чесно і мужньо виконували свій військовий і громадянський обов’язок у «гарячих точках» планети, згадуємо тих, хто не повернувся з бойового завдання», – звернувся до учасників заходу Олег СТОГНІЙ.

Роменська громада у глибокій жалобі схиляє голови перед пам’яттю тих, хто загинув та з вдячністю звертається до тих, хто живе поряд з нами.

Життя дає нашій країні нові виклики та випробування. Жорстока війна, яка підло увірвалася на нашу землю, змінила український народ, згуртувала націю. Тому, згадуючи війни в минулому, ми сьогодні дякуємо нашим захисникам за те, що вони віддано та відважно захищають українську землю від російського агресора.

Вічна шана та слава героям України!

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада  👉 ” https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.