ПІСКИ: ДЕНЬ СЕЛА НАШОЇ ГРОМАДИ

19.06.2021 в 14:07

З ініціативи міського голови у нашій громаді започатковано святкування Днів села. Першим свої обійми відкрили мешканці села Піски, щоб святково, яскраво і незабутньо відзначити дату його заснування. На святі були присутні жителі Роменської міської територіальної  громади, численні гості та, звичайно ж, ті, хто народився і виріс, хто нині живе і працює тут.

Кожне село має свою давню історію. Не виключенням є і Піски. Історія його багата й цікава. Тут традиції та звичаї предків передаються з покоління в покоління.

Святкування Дня села – це гарна традиція, яку варто продовжувати. Це своєрідний підсумок усього зробленого за певний проміжок часу.

Усі здобутки громади були б неможливими без відданої праці щирих, гостинних, щедрих і талановитих жителів, які своєю самовідданою працею й теплом сердець примножують його славу, зберігають традиції та передають у спадок прийдешнім поколінням.

19 червня на святковому майданчику було весело та гамірно. Громада та запрошені гості зібралися, щоб не тільки відсвяткувати, а й вшанувати працівників, які збагачують статок села своєю працею, представників старшого покоління, мудрих наставників.

Усіх присутніх зі святом привітав голова Роменської міської територіальної громади Олег  СТОГНІЙ, заступник міського голови Вячеслав ОВРАМЕЦЬ, начальник відділу культури Роменської міської ради Тетяна БАЛЯБА, староста Коржівського старостинського округу Віктор БЕЗШТАНЬКО та почесні гості.

«День села – це свято для всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селі з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Усі досягнення, якими багате селище, складаються із щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята, як день села, кожен відчуває себе частиною великої родини. Бажаю вам миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких», – зазначив очількик гродами та вручив подяки кращим представникам села.

Сказати, що цього дня було весело і цікаво, означає просто промовчати. Організаторам вдалося знайти свій, дуже оригінальний підхід до його відзначення, а жителі села, з величезним ентузіазмом, підтримали це починання.

Для своїх земляків та гостей свята працівники та аматори Коржівського будинку культури подарували святковий концерт. Мелодійні пісні,  танці, чарівні ведучі – всі намагалися показати свої найкращі таланти та дарували присутнім своє тепло та посмішки.

Протягом всього свята смачно пахло шашликами, дружно куштували польову кашу, звідусіль лунав сміх дітей, які весело стрибали на безкоштовних батутах та надувних гірках.  Панувала атмосфера злагоди, відчувалося, що День села – це свято єднання.

Нехай і надалі село процвітає, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.