З НАГОДИ ПОФЕСІЙНОГО СВЯТА МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОЛЕГ СТОГНІЙ ПРИВІТАВ ПІДПРИЄМЦІВ ГРОМАДИ

01.09.2023 в 10:08

Уже традиційно у першу неділю вересня в Україні відзначається професійне свято тих, хто відіграє надважливу  роль у функціонуванні економічних процесів нашої держави – День підприємця.

Роль підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, становленні і розвитку національної економіки дуже вагома. Малий і середній бізнес є основою фінансового прогресу зокрема та держави загалом. Адже приватні підприємці – амбітні, відповідальні та рішучі особистості, які, започаткувавши власну справу, втіливши цікаві ідеї, створюють нові робочі місця та дбають про добробут міста, селища чи села.

Від підприємців багато в чому залежить майбутнє нашої Роменської громади, їхні перемоги – це створення нових робочих місць, поповнення бюджету і, відповідно, покращення добробуту наших громадян.

Напередодні Дня підприємця, який в цьому році святкується 3 вересня, Виконавчий комітет Роменської міської ради відзначив кращих представників бізнесу нашої громади.

З вітальним словом до підприємців звернувся міський голова Олег СТОГНІЙ та подякував присутнім за їхню плідну працю, за те, що не залишаються осторонь у боротьбі України з російською агресією, побажав міцного здоров’я, сімейного благополуччя, здійснення усіх задумів та стабільності і розвитку бізнесу в цей нелегкий час.

Міський голова вручив присутнім грамоти Виконавчого комітету Роменської міської ради, зазначивши здобутки та якості кожного нагородженого.

Цьогоріч грамоти отримали: директор спортивно – оздоровчого комплексу «Акваленд» – Ірина Біляєва, директор ТОВ «Румікуб» Єгор Рубцов, голова ФГ «Лєонов» Людмила Задорожна, фізичні особи-підприємці: Анна Проскочило, Анна Литвиненко, Ніна Срібняк.

За повідомленням Управління економічного розвитку Роменської міської ради

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.