ПІДГОТОВКА ДО ОСІННЬО-ЗИМОВОГО ОПАЛЮВАЛЬНОГО ПЕРІОДУ

30.08.2021 в 13:33

30 серпня відбулася нарада при міському голові щодо підготовки господарського комплексу Роменської міської територіальної громади до осінньо-зимового періоду експлуатації 2021-2022 років.

Підготовка до зими розпочалася відразу по завершенню опалювального сезону і триває відповідно до затверджених графіків.

Очільник громади охарактеризував основні завдання, які стоять перед комунальними службами у зимовий період. Після цього присутні: директори житлово-комунальних підприємств та підрядних організацій доповіли про вже виконані роботи та заходи, що плануються.

Проблемним є початок опалювального сезону для КП «Ромникомунтепло», у якого склалася заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» на суму в 38 млн. грн., що може призвести до арешту рахунків. Слід також зазначити про наявні обсяги різниці в тарифах на послуги з теплопостачання і в інших підприємствах громади. У свою чергу, населення заборгувало за тепло більше 10 млн грн. Тож міська влада звертається до роменців бути виваженими і сплатити борги за спожите тепло.

Варто зазначити, що з метою покращення фінансового стану підприємств комунальної теплоенергетики та водопровідно-каналізаційного господарства Верховною Радою України у найближчий час має бути розглянутий у другому читанні законопроект № 3508-д, що стосується можливості реструктуризації заборгованості та списання штрафних санкцій для відповідних підприємств.

Наразі також ведуться роботи з підготовки спеціальної снігоприбиральної техніки, заготівлі посипкового матеріалу, ремонту покрівель, цоколів, під’їздів, стиків багатоповерхівок тощо.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.