ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ОБГОВОРЕННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ОБ’ЄКТІВ ТОПОНІМІКИ РОМЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ

14.03.2023 в 14:00

У Роменській міській раді відбулося засідання комісії з найменування (перейменування) об’єктів топоніміки.

Під головуванням керуючого справами виконкому Наталії МОСКАЛЕНКО було розглянуто питання щодо перейменування в селі Пустовійтівка вулиці Травневої на вулицю Віталія Малиша (вулицю Малиша) та в місті Ромни 2-го провулку Монастирської на Академічний узвіз.

Варто зазначити, що з 20 січня по 20 лютого 2023 року проходило громадське обговорення, під час якого не було подано пропозицій та зауважень від мешканців громади. Разом з тим, надійшло 2 звернення від мешканців громади, які проти перейменування зазначених об’єктів топоніміки.

На засіданні були присутні ініціативні групи, що підтримують ідею перейменування вулиці та провулку, а також, які виступають проти даної пропозиції.

Тож члени комісії заслухали всіх бажаючих, які активно висловлювали свої аргументи, ствердження та заперечення. Після жвавої дискусії, було прийняте рішення  залишити дані питання на опрацювання з подальшим їх розглядом на робочій групі з найменування (перейменування) об’єктів топоніміки Роменської міської територіальної громади.  

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.