ВІДБУЛАСЯ ОПЕРАТИВНА НАРАДА ПРИ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ

05.09.2023 в 10:05

Керівники комунальних підприємств та установ доповіли про забезпечення роботи за своїми напрямками. Зокрема, директор КП «Ромникомунтепло» РМР» Віталій МЕГА поінформував про готовність підприємства до роботи в осінньо-зимовий період: встановлено прилади обліку газу, теплові мережі заповнені водою під тиском, підписано договір із НАК «Нафтогаз України» на постачання газу, з 15.09.2023 встановлюватимуть генератори резервного живлення. Роботи з утеплення повітряних мереж будуть виконані безпосередньо перед початком опалювального періоду.

Директор ПП «Житло-Сервіс» Леонід ВОРОТНІКОВ поінформував, що підготовка до опалювального сезону виконана на 70%. На даний час проводиться ремонт покрівель будинків. На умовах співфінансування з мешканцями будинків виконуються роботи із  заміни дверей у під’їздах на металеві, а також віконних рам на пластикові. Проблемним питанням залишається ремонт опалювальної мережі у будинках №№ 9 та 29 на б-рі Шевченка, 29 у м. Ромни.

Директор КП «Житло-Експлуатація» РМР» Юрій ЗАВАДЬКО озвучив проблему оплати мешканцями гуртожитків спожитої електроенергії. Так, вартість електроенергії для підприємства зросла 1 червня з 1 грн 68 коп. до 2 грн. 64 коп. Проте в тарифі, який сплачують мешканці, вона залишилась незмінною.

Олег СТОГНІЙ наголосив, що на даний час гостро стоїть питання нехватки кадрів. Проте, робота повинна виконуватись в повному обсязі. Звернувся до присутніх із пропозицією інформувати своїх знайомих про можливість працевлаштування до Управління житлово-комунального господарства Роменської міської ради енергійних, відповідальних, ініціативних, які не бояться роботи та мають відповідну освіту.

Начальник відділу освіти Роменської міської ради Сумської області Ірина ІВНИЦЬКА доповіла, що у загальноосвітніх закладах громади проведені заходи з нагоди Дня знань 1 вересня. За попередніми оперативними даними кількість учнів у закладах освіти зменшилась на 63 учні, при цьому кількість перших класів зменшилась на 3 одиниці. Більшість учнів Роменської ЗЗСО І-ІІ ступенів № 8 РМР перейшли на навчання до Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 РМР, лише 17 дітей виявили бажання навчатися в інших школах. Всі педагогічні працівники зруйнованої школи працевлаштовані.

Очільник громади наголосив присутнім не нехтувати сигналами повітряної тривоги і не залишатися у робочих приміщеннях під час тривоги.

За повідомленням загального відділу

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.