ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

16.08.2023 в 10:19

На черговому засіданні виконавчого комітету Роменської міської ради прийнято ряд рішень, важливих для життєдіяльності громади.

Затверджені фінансові плани на 2024 рік підприємств, що належать до комунальної власності Роменської міської територіальної громади: КП «Ромникомунтепло» РМР», КП «Ромнитеплосервіс» РМР, КП «Житло-Експлуатація» РМР», КП «Роменське міськрайонне бюро технічної інвентаризації», КП «Ільїнський ярмарок» РМР», КП «ККП» РМР», КП «Ромнитранссервіс», КП «Міськводоканал» РМР», КНП «ПМСД у місті Ромни» РМР, КНП «Стоматполіклініка» РМР. А також, заслухано звіти про стан виконання фінансових планів на 2023 рік за підсумком першого півріччя поточного року 11 комунальних підприємств, в т.ч. трьох закладів охорони здоров’я. Вісім комунальних підприємств завершили півріччя з позитивним результатом. За підсумком звітного періоду отримали збитки КП «ККП» РМР», КП «Міськводоканал» РМР», КНП «ЦПМСД міста Ромни» РМР.

З метою впорядкування та розширення мережі  сезонної виїзної торгівлі живою рибою визначено на території міста Ромни на період із 1 вересня 2023 року по 31 березня 2024 року місця для виїзної сезонної  торгівлі живою рибою:  вул. Прокопенка, 20 (в районі  магазину «Продукти»); вул. Рятувальників (в районі  магазину «Аврора»); вул. Конотопська, 46-48 (в районі магазинів); вул. Гетьмана Мазепи (напроти магазину «Продуктова хатка» біля будинку №43).

У рамках проєкту «Громадський центр правосуддя м. Ромни: розвиток правових спроможностей громади», який реалізується за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Справедливість для всіх», рішенням виконавчого комітету утворений Громадський центр правосуддя на базі ЦНАПу м. Ромни, затверджене Положення про його діяльність. Громадський центр правосуддя на базі ЦНАПу м. Ромни – це перший такий центр в Україні, що діятиме на базі структурного підрозділу органу місцевого самоврядування. Він є дієвим інструментом для інформування мешканців Роменської міської територіальної громади про їх права і свободи, порядок їх реалізації, відновлення у випадку їх порушення та порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

Решта прийнятих рішень стосувалися соціального захисту, житлової політики, організаційних питань діяльності виконкому тощо.

Всього виконавчим комітетом прийнято 17 рішень, з якими в подальшому можна буде ознайомитися на офіційному вебсайті міської ради.

 За повідомленням загального відділу

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.