ПРО ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ ПРИ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ

06.06.2023 в 11:43

На черговій оперативній нараді при міському голові заслухано звіт директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Роменської міської ради Олени ШКРОМИДИ про стан виконання розпорядження міського голови від 25.01.2023 № 9-ОД «Про утворення робочої групи з питань планування розвитку системи соціального захисту та соціального обслуговування населення в Роменській міській територіальній громаді». Згідно озвученою інформації прийнято участь в пріоритетних проєктах, запроваджених міжнародними організаціями:

проєкт «Розбудова інституційної спроможності сервісу «Університет третього віку» націлений на ефективне впровадження заходів соціальної адаптації через сервіс «Університет третього віку»;

проєкт  «Мобільна соціальна служба догляду вдома» має мету надання комплексної допомоги (догляду) людям похилого віку, людям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування та потребують постійної сторонньої допомоги за місцем проживання. В місті налагоджена системна робота з надання соціальних послуг. Всі соціальні групи, які потребують соціальної допомоги і підтримки, охоплені соціальним обслуговуванням надавачами соціальних послуг. Розпорядження залишили на контролі.

Керівники окремих управлінь, установ підприємств звітували про поточні питання. Зокрема, начальник відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Валерій БОНДАРЕНКО поінформував, що продовжується робота з обстеження всіх захисних споруд цивільного захисту; завтра на 08.00 запланована нарада з відповідними службами з цього питання.

Начальник Відділу культури Роменської міської ради Тетяна БАЛЯБА поінформувала, що у Плавинищенський будинок культури завезли новий котел, встановлення якого розпочнуть на цьому тижні.

Очільник громади Олег СТОГНІЙ наголосив, що зараз складні часи, не вистачає кадрів, але всі повинні згуртовуватись, допомагати один одному; подякував за оперативність у вирішенні поставлених завдань.

За повідомленням загального відділу

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.