ВІДБУЛАСЯ ОПЕРАТИВНА НАРАДА ПРИ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ

14.02.2023 в 10:45

На черговій оперативній нараді при міському голові заслухано звіт начальника управління житлово-комунального господарства Роменської міської ради Олени ГРЕБЕНЮК про стан виконання розпорядження міського голови від 19.01.2023 № 6-ОД «Про забезпечення стабільного теплопостачання під час відключень електроенергії». Згідно озвученої інформації, котельні КП «Ромнитеплосервіс» РМР та КП «Ромникомунтепло» РМР» забезпечені генераторами резервного живлення і відповідно створено запас пального до них. Генератори будуть включатись в залежності від графіків відключень електроенергії. Розпорядження залишили на контролі.
Міський голова Олег СТОГНІЙ вкотре наголосив на необхідності згуртованої співпраці всіх служб, установ, підприємств, організацій. Зобов’язав директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роменської міської ради Олену ШКРОМИДУ оперативно організувати доставку, а при потребі і розпиловку дров сім’ям, які цього потребують.
Керівники комунальних підприємств та установ доповіли про забезпечення стабільної роботи за своїми напрямками.
Начальник управління адміністративних послуг Роменської міської ради Павліна ОГАНЕСЯН поінформувала про відновлення надання послуги з видачі посвідчень водія та реєстрації транспортних засобів.
Начальник відділу культури Роменської міської ради Тетяна БАЛЯБА запросила всіх на безкоштовний благодійний концерт «Кохання, що дарує крила», на якому проводитиметься збір коштів на підтримку ЗСУ.

За повідомленням загального відділу

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада  👉https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.