МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОЛЕГ СТОГНІЙ ПРОВІВ ПЕРШУ У ЦЬОМУ РОЦІ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ

03.01.2023 в 14:11

Першу оперативну нараду в новому році міський голова Олег СТОГНІЙ розпочав із слів привітання, побажав всім присутнім здоров’я, злагоди, добра, а головне – миру і наближення перемоги. Подякував керівникам за плідну співпрацю та висловив надію, що в новому році всі служби, управління, відділи працюватимуть ефективно і відповідально.

Керівники КП «Ромникомунтепло» РМР» Віталій МЕГА та КП «Ромнитеплосервіс» РМР Володимир БЄСЄДА поінформували на якій стадії закупівля та установка генераторів резервного живлення та запевнили, що вразі тривалого відключення електропостачання місто буде забезпечене теплом.

Олег СТОГНІЙ зазначив, що генератори повинні  працювати не цілодобово, бо не витримають такого навантаження, а ще це великі витрати пального за день. Тому потрібно раціонально та економно підходити до цих питань.

Начальник відділу культури Роменської міської ради Тетяна БАЛЯБА та начальник відділу освіти Роменської міської ради Сумської області Ірина ІВНИЦЬКА поінформували, що відділи практично забезпечені генераторами: заклади культури вже отримали 9 генераторів із 12, а заклади освіти – 9 із 10. Вирішується питання закупівлі пального.

Заступник головного лікаря КНП «Роменська ЦРЛ» РМР Ніна СКОРИК повідомила, що першим в новому році у нашій громаді народився хлопчик. Також закликала не нехтувати вакцинацією тому, що зараз дуже поширюється вірус грипу типу А.

На нараді також обговорили нагальні питання життєдіяльності громади, проаналізували поточний стан справ та визначили ряд головних завдань на найближчий період.

За повідомленням загального відділу

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.