ОБГОВОРЕНІ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ГРОМАДИ

20.12.2022 в 11:58

20 грудня відбулася чергова оперативна нарада при міському голові Олегу СТОГНІЮ, на якій заслухано звіт начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Валерія БОНДАРЕНКА про стан виконання розпорядження міського голови від 17.11.2021 № 205-ОД «Про затвердження Номенклатури матеріальних засобів для створення міського матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2022-2024 роки». Управлінням житлово-комунального господарства Роменської міської ради відповідний матеріальний резерв утворений. В даний час в наявності є: цвяхи шиферні – 66 кг; скло віконне – 60 м2; шифер – 658 листів; плівка віконна – 200 м2; закуплені паливно-мастильні матеріали. Розпорядження залишено на контролі.

Одним з першочергових на сьогоднішній день є питання забезпечення роботи теплопостачальних підприємств в умовах тривалого припинення електропостачання.

Згідно доповіді головного інженера КП «Ромникомунтепло» РМР» Кочерги М.Г., підприємство проводить роботи зі встановлення двох генераторів резервного живлення, ще три генератори надійдуть до кінця цього тижня, решта – буде заготовлена на наступному тижні, паливо для генераторів придбане в обсязі 1 тонни. Міський голова Олег СТОГНІЙ зазначив, що керівник підприємства Віталій МЕГА зобов’язувався, що всі генератори будуть придбані на цьому тижні; окрім того, поцікавився, чому паливо досі не придбано в повному обсязі?

Директор КП «Ромнитеплосервіс» РМР Володимир БЄСЄДА поінформував, що генератори резервного живлення ще не закуплені через відсутність коштів. Керуючий справами виконкому Наталія МОСКАЛЕНКО зауважила, що підприємством не надано своєчасно управлінню житлово-комунального господарства Роменської міської ради банківський рахунок для перерахування коштів. Після надання відповідних документів КП «Ромнитеплосервіс» РМР відразу ж було проведено фінансування.

Олег СТОГНІЙ наголосив, що керівники комунальних підприємств Віталій МЕГА та Володимир БЄСЄДА несуть персональну відповідальність за забезпечення роботи підпорядкованих підприємств в будь-яких умовах.

Очільник громади надав доручення заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Владиславу СУХОДОЛЬСЬКОМУ розмістити в ЗМІ інформацію про стан справ із закупівлею генераторів резервного живлення теплопостачальними підприємствами та створення запасу пального до них.

Заступник начальника відділу освіти Роменської міської ради Сумської області Олена ШАПОВАЛОВА поінформувала, що в загальноосвітніх закладах семестр буде завершено 30 грудня; у «Пунктах Незламності» розташованих в закладах освіти, здійснюється чергування працівниками, які працюють на громадських роботах за направленням Роменської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості.

Обговорено також інші актуальні питання життєдіяльності громади: забезпечення комунальних установ та підприємств джерелами резервного електропостачання та твердопаливними котлами, видачу гуманітарної допомоги тощо.

За повідомленням загального відділу

 

 

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.