ОБГОВОРЕНІ ПРОБЛЕМИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ГРОМАДИ

22.11.2022 в 11:45

22 листопада відбулася чергова оперативна нарада при міському голові Олегу Стогнію, на якій заслухано звіт  начальника управління житлово-комунального господарства Роменської міської ради Олени ГРЕБЕНЮК про стан виконання розпорядження міського голови від 27.09.2022 № 169-ОД “Про утворення робочої групи з питань виявлення та недопущення фактів самовільного спалювання сухого листя, побутового сміття, залишків рослинності на подвір’ях”. З метою запобігання погіршення якості атмосферного повітря, виконання санітарних правил утримання територій населених пунктів було визначене місце для складування і компостування органічних відходів, що розташоване на землях Роменської мiської територіальної громади в селі Зеленківщина. Восени поточного року вивезено 290 тон опалого листя.

Окрім того, заслухано доповіді керівників комунальних підприємств з найактуальніших питань життєдіяльності громади.

Директор КП “ККП” PМP” В’ячеслав БАШТА поінформував, що протиожеледна суміш заготовлена у необхідних обсягах, на стрімкі підйоми та спуски доріг завезено протиожеледну суміш.

За інформацією директора КП “Міськводоканал” PMP” Вiктора ГОЛУБА, звернень та скарг вiд мешканців громади щодо водопостачання не надходило.

ОЛЕГ СТОГНІЙ зазначив, що все більше скарг надходить від громадян щодо роботи теплопостачальних підприємств, наголосив керівникам КП “Ромникомунтепло” PМР” Віталію МЕЗІ та КП «Ромнитеплосервіс Володимиру БЄСЄДІ на необхідності надання грунтовних роз’яснень кожній особі, що звертається з питанням формування плати за теплопостачання, проведення зустрічей з мешканцями конкретних будинкiв.

Щодо наслідків складних погодних умов минулими вихідними, то без світла залишилося ще 35 сіл. Олег СТОГНІЙ наголосив, що Роменською філією PEM для  пришвидшення усунення поривів електромереж залучені бригади з інших районів.

Очільник громади подякував усiм за згуртованість, відповідальність та оперативне вирiшення проблемних питань.

За повідомленням загального відділу

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.