ВІДБУЛАСЯ ОПЕРАТИВНА НАРАДА ПРИ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ

18.10.2022 в 13:07

На оперативній нараді при міському голові згідно з порядком денним заслухано звіти:

  • начальника відділу культури Роменської міської ради Тетяни БАЛЯБИ про стан виконання розпорядження міського голови від 15.12.2021 № 227-ОД «Про благоустрій території меморіалу увічнення пам’яті «Братська могила жертв нацизму»; питання залишене на контролі;
  • начальника управління економічного розвитку Роменської міської ради Юлії ЯНЧУК про роботу постійно діючої комісії із встановлення факту отруєння бджіл, утвореної рішенням Роменської міської ради від 29.04.2021; роботу робочої групи визнано задовільною.

Окрім того, обговорені питання життєдіяльності громади в сьогоднішніх кризових умовах: підготовка комунальної сфери, закладів освіти, культури охорони здоров’я до зимового періоду, режим роботи навчальних закладів та інші.

Очільник громади Олег СТОГНІЙ подякував усім за вчасно розпочатий опалювальний сезон, в черговий раз наголосив на необхідності своєчасного та повного інформування населення з усіх напрямків роботи та проблемних питань.

Заступник головного лікаря КНП «Роменська ЦРЛ» РМР Едуард БЕЛЬМАС поінформував, що у лікарні на лікуванні перебуває 13 осіб, постраждалих внаслідок вчорашнього ракетного удару.

Олег СТОГНІЙ поінформував, що роботи із ліквідації наслідків ракетного удару тривають, під завалами перебуває ще одна людина; зазначив, що вчорашня ситуація може повторитися в будь-який момент, закликав усіх дотримуватись правила безпеки під час повітряної тривоги.

За повідомлення загального відділу

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.