ОЛЕГ СТОГНІЙ: ЛЮДИ НЕ МАЮТЬ ВІДЧУВАТИ НАШИХ ПРОБЛЕМ

20.01.2021 в 11:28

Під головуванням очільника громади Олега СТОГНІЯ за участю заступника міського голови Владислава СУХОДОЛЬСЬКОГО та керівників житлово-експлуатаційних контор відбулася робоча нарада щодо вирішення господарських питань міста.

Розпочинаючи зустріч, міський голова наголосив, що саме представники ЖЕКів повинні брати на себе всю відповідальність у вирішенні житлово-комунальних питань.

Заслухані керівники комунальних підприємств: Любов ШКЕТЬ (ПП «Наш Дім»), Віра ЛИСЕНКО (ПП «Марс»), Леонід ВОРОТНІКОВ (ПП «Житло-Сервіс»), Юрій ЗАВАДЬКО (КП «Житло-Експлуатація» РМР) звернули увагу на необхідність передачі прибудинкових колодязів з водовідведенням, встановлення каналізаційних люків та створення аварійної служби міста.

Юрій ЗАВАДЬКО зауважив, що періодично трапляються випадки коли необхідно обслуговувати зазначені колодязі, щоб уникнути надзвичайної ситуації. На сьогоднішній день ЖЕКи виконують дані роботи неофіційно. Згідно чинного законодавства послуги з даних робіт повинно надаватися КП «Міськводоканал» РМР.

Олег Анатолійович наголосив на необхідності створення аварійної служби міста, яка буде координувати роботу служб екстреного реагування та комунальних підприємств. Це буде максимально убезпечувати місто від колапсу, щоб кожен мешканець громади відчував себе захищеним.

Підсумовуючи, голова громади надав доручення заступнику міського голови Владиславу СУХОДОЛЬСЬКОМУ упорядкувати нормативні документи щодо правомірної передачі прибудинкових колодязів з водовідведенням для подальшого обслуговування КП «Міськводоканал» РМР» та провести аудит каналізаційних колодязів на наявність люків.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.