ОЧІЛЬНИК ГРОМАДИ ОЛЕГ СТОГНІЙ ПРОВІВ РОБОЧУ ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ПРОЄКТУ ПРООН «ПРОГРАМА З ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ»

09.02.2024 в 09:41

8 лютого 2024 року в Роменській міській територіальній громаді проведено робочу зустріч міського голови Олега СТОГНІЯ з представниками Проєкту ПРООН «Програма з відновлення України», зокрема керівником Ігорем КІСТЕНЬОВИМ-КАВКАЗЬКИМ, спеціалістом з інженерних питань Володимиром МИРОНОВИМ, спеціалістом із закупівель і фінансів Дмитром ОРЛОВИМ, начальником управління містобудування та архітектури Сумської ОДА Володимиром БИКОВИМ.

До роботи долучилися керуючий справами виконкому Наталія МОСКАЛЕНКО, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь МАРЮХА,  начальник відділу освіти Роменської міської ради Ірина ІВНИЦЬКА, начальник управління економічного розвитку Юлія ЯНЧУК, начальник відділу містобудування та архітектури Юрій ЛИТВИНЕНКО.

Під час плідної зустрічі було обговорено питання стану реалізації важливих проєктів. Це капітальні ремонти Роменської ЗОШ № 5, КНП “Роменська центральна районна лікарня” Роменської міської ради та відбудова зруйнованого ЗЗСО № 8.

Учасники зустрічі також відвідали зруйнований навчальний заклад та обговорили подальші дії щодо його відновлення.

Представники ПРООН надали рекомендації щодо пріоритетності запланованих робіт,  механізму фінансування, етапів реалізації проєктів та запевнили у підтримці фахівців з технічних, фінансових та організаційних питань.

За повідомленням відділу освіти РМР

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.