ОБМІН ДОСВІДОМ – ЗАПОРУКА УСПІХУ!

29.01.2024 в 11:42
Керівниця ЦНАПу Роменської громади взяла участь у міжрегіональному семінарі на тему: «Посилення стійкості міжрегіональних мереж ЦНАП задля розвитку та вдосконалення адміністративних послуг в умовах воєнного стану», який проходив в місті Рівному.
Захід організовано Рівненською обласною державною адміністрацією, Центром політико – правових реформ спільно з Програмою розвитку ООН в Україні в межах проєкту «Посилення стійкості громад у вибраних регіонах Рівненщини» за підтримки уряду Великої Британії.
Павліна Оганесян презентувала діяльність Центр надання адміністративних послуг міста Ромни Сумської області та поділилася новаціями у роботі. Детально розповіла про успішний досвід запровадження послуг ДРАЦС у Роменській міській територіальній громаді, практичні заходи з державної реєстрації актів цивільного стану, в тому числі у старостатах.
Протягом трьох днів учасники семінару ділилися досвідом побудови ефективної команди ЦНАПів в кризових умовах, покращення підходів надання якісних адміністративних послуг для громад, ознайомилися із передовими інструментами управління під час надання адміністративних послуг та використанням сучасних інформаційних технологій у роботі ЦНАПів.
Обговорили налагодження ефективної взаємодії з Пенсійним фондом України, механізми впровадження «Єдиного вікна ветерана» та окреслили шляхи зміцнення потенціалу ЦНАПів в умовах кризового реагування та відновлення на 2024 рік.
 
За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики
 
Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.