Обласні змагання «COOL GAMES»

30.01.2020 в 11:29

24 січня 2020 року в Сумську обласну дитячо-юнацьку спортивну школу з’їхалися зі всієї області представників міст та районів, щоб узяти участь у Всеукраїнському спортивно-масовому заході «COOL GAMES». Змагалися учні закладів загальної середньої освіти 2009-2010 років народження. У заході взяли участь 64 учасники з Сумщини.

            Наше місто представляла команда Роменської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів №7 першого вікового дивізіону під керівництвом учителя фізичного виховання Володимира Бойка.

            Свою вправність та швидкість школярі демонстрували в різноманітних естафетах. Дітвора відчайдушно боролися  за перемогу в кожному із запропонованих естафет, а їх було аж 12! Під час змагань наші маленькі роменці показали, як уміють долати труднощі. Спортсмени проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємовиручку.

             Тому й не стало несподіванкою, що в напруженій боротьбі перемогу здобула команда Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7, друге місце посіла команда опорного закладу «Кролевецький ліцей №3», бронзова нагорода – у Хотінської спецшколи Сумського району.

             Команди нагороджено грамотами, медалями та кубками. «COOL GAMES» – це командні ігри, що показують не тільки спортивні уміння учасників, а й рівень колективної взаємодії. Побажаємо нашим маленьким спортсменам гідно представити Сумську область на республіканських змаганнях, які відбудуться в кінці лютого 2020 року у місті Києві.

Коментарі
Петро

ну так ясний ПЕРЕЦЬ, що Засулля – НАЙКРУТІШІ 😉

Всього коментарів: 1

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.