Обговорено питання трудового законодавства та пожежної безпеки

14.02.2020 в 10:39

У Виконавчому комітеті Роменської міської ради проведено семінар-нараду для представників підприємств та навчальних закладів міста, на якому обговорено питання трудового законодавства та пожежної безпеки.

 Старший інспектор ДПРЧ -14 Управління ДСНС України в Сумській області Олександр Дейнека ознайомив учасників семінару із статистикою пожеж в місті, розповів про основні вимоги правил пожежної безпеки щодо утримання території, будівель та шляхів евакуації та порядку дій у разі виникнення пожежі.

 Про проведення інструктажів з охорони праці доповів головний державний інспектор відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Сумській області Олександр Слєпинін. Він наголосив на необхідності дотримання вимог Типового  положення  про  порядок  проведення  навчання  і  перевірки  знань  з питань охорони праці, затвердженого  наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці № 15 від 26.01.2005, щодо проведення вступного та первинного інструктажу з працівниками інших організацій, які прибули на підприємство і  беруть безпосередню участь у виробничому процесі або виконують інші роботи для підприємства, а також з учнями  та  студентами,  які  прибули  на  підприємство для проходження трудового або професійного навчання, та з екскурсантами у разі екскурсії на підприємстві.

Про проведення обстежень з питань охорони  і умов праці в навчальних закладах та на підприємствах міста повідомила головний спеціаліст відділу з контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення Виконавчого комітету Роменської міської ради Валентина Жмурко.

Начальник відділу з контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення Виконавчого комітету Роменської міської ради Леся Стоян проінформувала про зміни до статті 265 Кодексу законів про працю, які передбачають зміну розмірів фінансових санкцій за порушення трудового законодавства.

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.