ОБГОВОРЕНО ПИТАННЯ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ, ВИДАЛЕННЯ АВАРІЙНИХ ДЕРЕВ, ПІДГОТОВКИ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ ТА ІНШІ

10.08.2021 в 16:05

На оперативній нараді при міському голові 10.08.2021 заслухано звіти керівників  комунальних підприємств і установ та обговорено проблемні питання життєдіяльності громади.

Начальник управління економічного розвитку Юлія Янчук прозвітувала про стан виконання розпорядження міського голови від 08.05.2019 №67-ОД «Про заходи щодо забезпечення здійснення публічних закупівель», зазначила, що бюджетні установи здійснюють закупівлі лише через систему «Прозоро».

Директор КП «Ільїнський ярмарок» РМР» Роман Ріпчанський доповів про виконання доручень, отриманих на попередній оперативній нараді: з метою попередження небезпечних ситуацій направлено пакет документів до Державної екологічної інспекції у Сумській області для отримання дозволу на видалення аварійних дерев у міському парку; функціонує торгова зона для продажу продуктів власного виробництва у визначеному місці на вул. Соборній.

Міський голова Олег Стогній зауважив Роману Ріпчанському, що питання видалення дерев у міському парку не вирішується вже тривалий час, встановив кінцевий термін виконання робіт – 22.08.2021, окрім того, до Дня Незалежності України необхідно завершити роботи із благоустрою міського парку та інших територій КП «Ільїнський ярмарок» РМР». Олег Стогній зобов’язав управління житлово-комунального господарства проконтролювати дане питання, а також приведення в термін до 22.08.2021 у належний стан прилеглих територій житлово-експлуатаційними та іншими підприємствами, установами тощо.

Про здійснення пасажирських перевезень прозвітував директор КП «Ромнитранссервіс» Анатолій Котляров: «Перевезення здійснюються на всіх маршрутах; проблеми наявні лише на маршруті №11, де перевезення здійснює ФОП Вінніченко В.В.». Міський голова Олег Стогній наголосив відповідальному за цей напрямок роботи заступнику міського голови Вячеславу Оврамцю на необхідності посилення контролю з його боку – перевізники відповідно до укладених договорів взяли на себе певні зобов’язання та повинні їх виконувати, а також доручив йому підключитися до питання пошуку фінансових можливостей для придбання комунального транспорту.

Відповідно до інформації директора КП «Міськводоканал» РМР Юлії Магденко, підприємством проводяться роботи із заміни люків та підтримання в належному технічному стані систем водопостачання (замінено три насоси у свердловинах тощо). На жаль, у с. Плавинище украдено три чугунні люки, з цього приводу направлена заява до правоохоронних органів.

Директор КП «Ромнитеплосервіс» РМР Беседа В.К. звернувся до міського голови з проханням вирішити питання використання приміщень комунальної власності, які не передані в оренду та опалюються підприємством за власний рахунок, що тягне за собою значні збитки. Доручення щодо цього отримали заступник міського голови Вячеслав Оврамець та начальник управління економічного розвитку Юлія Янчук.

В громаді продовжується активна робота із залучення мешканців до вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Головний лікар КНП «ЦПМСД міста Ромни» РМР Світлана Швайка зазначила, що центр масової вакцинації населення готовий проводити щеплення населення навіть без попереднього запису, вакцина Pfizer-BioNTech наявна в достатній кількості.

Завідувач поліклініки КНП «Роменська центральна районна лікарня» РМР Бельмас Е.В. проінформував, що на сьогоднішній день на стаціонарному лікуванні перебуває троє хворих середньої тяжкості на гостру респіраторну хворобу COVID-19, висловив надію, що масова вакцинація сприятиме зниженню рівня захворюваності в майбутньому.

Керівники окремих управлінь, установ, підприємств доповіли про актуальні питання роботи – соціальний захист населення, підготовку закладів освіти до наступного навчального року, виконання робіт житлово-експлуатаційними підприємствами тощо.

Міський голова Олег Стогній в черговий раз наголосив керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету, комунальних підприємств та установ на необхідності посилення трудової та виконавської дисципліни, а також обов’язковій співпраці між службами з будь-яких питань, адже це є запорукою успішного розвитку громади.

 

За повідомленням загального відділу

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.