Новини Роменської міської прокуратури

26.12.2019 в 11:49

Засуджено  грабіжника

Роменською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно раніше неодноразово судимого гр.. Б. за ч. 2 ст. 186 КК України. Так встановлено, що в жовтні 2019 року гр.. Б перебуваючи в м.Ромни по вул..Горького зустрів раніше незнайому дівчину, яка розмовляла по телефону. Гр. Б. , маючи на меті заволодіти мобільним телефоном, наздогнав потерпілу та вирвав із руки телефон, відштовхнувши потерпілу, яка в результаті поштовху впала на землю і з викраденим втік з місця пригоди, .

Грабіжника було викрито та доведено його причетність до злочину в повному обсязі.

Під час судового розгляду неповнолітній Д. вину визнав в повній мірі, розкаявся та прохав суворо не карати.  Суд дослідивши докази по справі та характеризуючи дані щодо особи вирішив, що призначив гр.. Б покарання у виді 3 років 6 міс. обмеження волі.

 

Кримінальна відповідальність за крадіжку.

 

Роменською місцевою прокуратурою спрямовано до суду обвинувальний акт відносно гр.. М., яка обвинувачується в тому, що після спільного розпуття спиртних напоїв із потерпілим, скориставшись відсутність його уваги, заволоділа банківською карткою «ПриватБанк» та через деякий час, використовуючи банківську картку та знаючи пін-код до картки,  зняла з неї грошові кошти в сумі 25000 грн., якими розпорядилася на власний розсуд.

Дії гр. М.  кваліфіковано  за ч. 1 ст. 357 КК України – викрадення офіційних документів з корисливих мотивів та за ч.1 ст. 185 КК України – таємне викрадення майна (крадіжка).

 

Відповідно до санкції вказаних статтей правопорушниці загрожує покарання від штрафу в сумі 850 грн. до позбавлення волі на строк до трьох років.

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.