НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ СУБ`ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

02.12.2022 в 11:03

FAO ООН та Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України спільно реалізують проєкт «Нові можливості для жінок – еколого економічний потенціал лісосмуг, само заліснених, та інших необроблених природних територій».

Метою проєкту є підтримка громади у частині ефективного використання природно-ресурсного потенціалу лісосмуг, само заліснених та інших неокультурених (занедбаних) природних територій, таким чином заохотити цільові групи вразливі під час війни в Україні до створення робочих місць, сприяти самозайнятості жінок і розвитку нових ринків праці, створювати ланцюжки доданої вартості у сільському господарстві за участю ВПО.

На даний час на території громади наявно:

  • 47,5 га – само заліснених територій;
  • 43 га – необроблених земель.

З метою подальшого оброблення землі та впровадження пілотного проекту Роменська міська рада надасть в оренду дані земельні ділянки.

Учасники проєкту отримають практичні знання та кращі досвіди використання та відновлення зазначених екосистем, можливості їх ефективного використання. Найкращі розроблені моделі отримають підтримку у вигляді посадкового матеріалу на весні 2023 року для впровадження пілотного проєкту.

Запрошуємо вас долучитися до даного проєкту.

За детальною інформацією звертатися до управління економічного розвитку Роменської міської ради (каб. №13, тел. 0974587884).

За повідомленням управління економічного розвитку РМР

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.