НОУ-ХАУ РОМЕНСЬКОЇ МТГ: У СЕЛІ ПУСТОВІЙТІВКА ДИВИЛИСЯ КІНО ПРОСТО НЕБА

14.06.2021 в 08:41

Декілька сотень людей прийшло подивитися кіно просто неба: усі охочі могли безкоштовно ввечері переглянути 2 стрічки: «Фокстер і Макс» та «Чужа молитва». Старт національного туру «КІНО ПРОСТО НЕБА» розпочався о 17:00 год 13 червня на сільському стадіоні в селі Пустовійтівка. На приємне здивування організаторів дійства нічне кіно зібрало чимало глядачів. Місця не вистачило навіть на трибунах стадіону, тож кінолюбителі вмощувалися просто на траві. Схоже, вони до цього готувалися, адже були озброєні ковдрами, карематами, гарячими напоями, теплим одягом. Ідея проведення такого заходу на території Роменської громади реалізовувалася вперше з метою популяризації україномовних анімаційних фільмів. Очільник громади Олег СТОГНІЙ подякував організаторам ТОВ «МХП-Урожайна країна» за працю не лише в аграрній галузі, а й в культурному розвитку громади.

“Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Упевнений, що даний приклад буде показовим і для інших благодійників”, – підкреслив заступник міського голови Вячеслав ОВРАМЕЦЬ.

Фільми, які показували просто неба, сподобалися глядачам. Про це свідчать численні відгуки після перегляду та коментарі у соціальних мережах, де жителі висловлюють щиру подяку організаторам за проєкт.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.